Jan Graclík: Bez speciální výživy pro sportovce bych se neobešel

Jan Graclík - mladý talentovaný běžec na lyžích a biatlonista s obrovskou motivací je dalším sportovcem, kterého jsme se rozhodli podpořit.

Přečtěte si rozhovor s tímto nadějným sportovcem:

 

 • Honzo, proč jste se rozhodnul právě pro sportovní výživu EthicSport?

  EthicSport nabízí velmi kvalitní, široké spektrum produktů, které jsou zaměřeny hlavně na silové vytrvalostní, ale i rychlostní disciplíny, tudíž pro mě, jako lyžaře běžce, jsou už dlouhou dobu na místě číslo 1. ve sportovní výživě.
 
 • Jak velkou roli hraje sportovní výživa ve vaší přípravě a soutěžích?

  Hraje samozřejmě obrovskou roli. Během tréninků i závodů je třeba správně doplňovat energii i tekutiny a po výkonu dát svalům to co potřebují, proto bych se bez speciální výživy pro sportovce neobešel.
 
 • Který produkt Vás nejvíce zaujal?

  Jelikož mám v přípravě velmi málo času na regeneraci, a to hlavně díky škole a práci, oblíbil jsem si hlavně přípravek RAMTECH COMP BCAA, protože vyživuje svaly a urychluje regeneraci.
  Při delším tréninku pro doplnění energie pak velmi rád používám např. ovocné želé SPORTFRUIT nebo gely MALTOSHOT ENDURANCE
 
 • Jaké jsou Vaše cíle pro následující sezónu?

  Mým hlavním cílem pro následující sezónu je jezdit kvalitní výsledky v českém seriálu dálkových běhů Ski Tour a v plánu je i nějáký z velkých závodů Visma Ski Classics, tak i tam zajet pěkný výsledek.

557315_3744378022299_1996981461_n

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.