Lubomír Petruš

Lubomír Petruš je bývalý profesionální cyklokrosař a silničář.
Ve své profesionální kariéře v roce 2007 vybojoval titul Mistra Evropy v cyklokrosu (Hittnau) a na mistrovství světa v Trevisu bronzovou medaili.
Stal se také mistrem ČR v cyklokrosu a silniční cyklistice.
Další cenné úspěchy se mu podařilo získat především na mezinárodním poli - ve Francii, Belgii, Nizozemí aj.. Mezi ty nejcennější patří vítězství etapy na Tour de Liege nebo 2. místo v celkové klasifikaci na 7 denním etapovém závodě Tour de Alsace.

Od roku 2008 působil v profesionální belgické stáji BKCP - POWERPLUS, kde se také poprvé dostal k výživě EthicSport. Především silniční cyklistika je energeticky a fyzicky velmi náročný sport, kde doplňování energie a regenerace hrají zásadní roli.
Lubomír měl často po použití energetických gelů žaludeční problémy, obzvláště ve vysokých intenzitách a horkých letních dnech, proto se začal poohlížet po výživě pro sportovce, která splňuje ty nejvyšší nároky - potřeboval něco co funguje, nezatěžuje trávicí trakt a neobsahuje zbytečnou chemii.
Po otestování několika značek narazil na EthicSport a bylo rozhodnuto. U EthicSportu ho kromě energetických produktů zaujali také specifické doplňky na regeneraci a odbourávání laktátu - obzvláště  Recupero, FL 100 SPORT a TESTOGEN.

V roce 2016 byl nucen svou profesionální kariéru předčasně ukončit, kvůli problémům s kolenem a úpony.
V oblasti sportovní výživy viděl nedostatky a díru na trhu, proto se rozhodnul s italskou značkou EthicSport spolupracovat i nadále a naplno.

V současné době se věnuje podnikání v oblasti sportovní výživy, které i nadále kombinuje s cyklistickými a dalšími sportovními aktivitami.

Posuňte své hranice a možnosti! Rádi Vám pomůžeme.

Logo_ES_grey

 

koppenberg

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.