BETA ALANINE 90 tablet

Sklenice s 90 tabletami po 1450 mg
Vysoká koncentrace Beta-Alaninu, vhodná pro vysoce intenzivní sporty, se zvýšeným antioxidačním a alkalizujícím účinkem.
Na koho je zaměřen
- Ti, kteří provádějí vytrvalostní aktivity
- Ti, kteří provádějí vysoce intenzivní tréninky
- Ti, kteří chtějí působit proti laktátové acidóze 3
- Ti, kteří hledají prekurzor karnosinu 1
Skladem
Kód: 718
Značka: EthicSport
711 Kč 634,80 Kč bez DPH 7,90 Kč / 1 ks
beta ala
Novinka Tip pro vytrvalce Tip pro cyklisty Tip pro běžce

VŠEOBECNÉ INFORMACE: ß-alanin 1 je neesenciální aminokyselina základní pro syntézu karnosinu, dipetidu přítomného ve svalech ve vysokých koncentracích. Karnosin je tvořen L-Histidinem a ß-Alaninem, který představuje limitující faktor pro svalovou syntézu.  Správná svalová dostupnost karnosinu pomáhá tlumit kyselinu mléčnou produkovanou ve svalech při intenzivní a dlouhodobé námaze. 1 Suplementace ß-alaninu je užitečná pro umožnění pravidelné syntézy karnosinu. V této formulaci 3 je pufrovací účinek na kyselinu mléčnou také podporován přítomností hydrogenuhličitanu sodného, ​​který má alkalizující aktivitu. Karnosin je také známý svým antioxidačním působením na svalové úrovni, v této formuli je antioxidační aktivita podpořena také přítomností Resveratrolu (z Fallopia japonica) 2 , který kromě výrazného antioxidačního účinku podporuje pravidelnou funkčnost systému. kardiovaskulární. Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání

SHRNUTÍ
- VHODNÉ PRO VYSOK INTENZITNÍ TRÉNINKY
- PŘISPÍVÁ K PODPOŘE SVALŮ
- PREKURZOR KARNOSINU 1
- ANTIOXIDANTNÍ PŮSOBENÍ 2

 

Návod k použití
Doporučujeme užívat 1-2 tablety denně, zapít sklenicí vody, nejlépe mezi jídly. - Dávka Beta-Alaninu pro sportovce zabývající se intenzivními aktivitami může dosáhnout i 3-6 gramů/den. V těchto případech je nejlepší rozdělit příjem na celý den, užívat 1g beta alaninu každé 3-4 hodiny. Pro maximální účinnost se doporučují cykly 4-8 týdnů, což napomáhá k dosažení nejlepší dostupnosti endogenního karnosinu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu