CREATINA TABS 120 tablet

ZLEPŠENÍ SVALOVÉ VÝKONNOSTI A REAKTIVITY

Kreatinový doplněk stravy s Crea3Power®. Kreatin je schopen zvýšit fyzickou výkonnost v případě vysoce intenzivních a krátkodobě se opakujících aktivit. 
 
Pro koho je určen

- Všichni sportovci, kteří hledají lepší svalový výkon
- Ti, kteří podstupují velmi intenzivní a opakovaný trénink s častými sprinty
- Sportovci, kteří potřebují zvýšit reaktivitu své svalové hmoty
- Ti, kteří provozují silové sporty
Skladem
Kód: 715
Značka: EthicSport
839 Kč 749,10 Kč bez DPH
creatina
Novinka Tip Tip pro vytrvalce Tip pro cyklisty Tip pro běžce

Kreatin je schopen zvýšit fyzickou výkonnost v případě vysoce intenzivních a krátkodobě se opakujících aktivit. Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 3g/den kreatinu. Crea3Power ® nabízí tělu tři různé biologicky dostupné formy kreatinu pro nejlepší výkon. Crea3Power ® je směs vyvinutá oddělením výzkumu a vývoje EthicSport, která poskytuje kreatin monohydrát, kreatin citrát a kreatin AKG (alfa-ketoglutarát). Tyto tři formy kreatinu umožňují modulaci příjmu kreatinu a účinnou stimulaci organismu. Toto jsou tři nejstudovanější formy kreatinu, podpořené solidní vědeckou literaturou prokazující jejich účinnost.

Pokyny
Užitečné pro dietu sportovců, kteří chtějí zvýšit fyzickou výkonnost v případě opakujících se aktivit vysoké intenzity a krátkého trvání1. Pro dietu sportovců může denní příjem dosáhnout 6g/den kreatinu (odpovídá 6 tabletám), ne déle než měsíc.
Návod k použití
Doporučuje se užívat 3 tablety denně (odpovídající 3 g kreatinu) spolu s velkou sklenicí vody. Dávkování může dosáhnout až 6 g kreatinu denně, což odpovídá 6 tabletám, a to po dobu maximálně jednoho měsíce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu