SUPER DEXTRIN sáček 50g

Nová generace rozvětvených cyklických dextrinů, lepší energie a větší odolnost.
16 sáčků po 50 g
Pomáhá udržovat energii vždy na vynikající úrovni. Patentovaná směs na bázi speciálních sacharidů, pomalu se uvolňující, dlouhotrvající a vysoce účinná. Silně hypotonický, s HBCD ( vysoce rozvětvené cyklické dextriny ), palatinózou, dextriny DE6 a DE18.
 
Pro koho je určena
Všechny osoby, které provozují intenzivní a/nebo dlouhodobou fyzickou aktivitu a vyžadují výkon na nejvyšší úrovni.
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 689
Značka: EthicSport
77 Kč 68,80 Kč bez DPH 77 Kč / 1 ks
Kategorie: E-shop
Položka byla vyprodána…
super
Tip pro vytrvalce Tip pro cyklisty Tip pro běžce

SUPER DEXTRIN je energetický doplněk stravy nové generace. Speciální receptura využívá synergie mezi Cluster Dextrin (HBCD = vysoce rozvětvené cyklické dextriny), Palatinose™ (Isomaltulosa) a maltodextriny s různou dextrózovou ekvivalencí (DE6 a DE18). Synergická přítomnost HBCD v kombinaci s DE6 umožňuje nízký osmotický tlak(1) směsi, což umožňuje rychlé a účinné vyprazdňování žaludku. Odlišná molekulární struktura obsažených sacharidů podporuje diferencovaný přenos energie, což umožňuje lepší rozložení energetických zásob. Receptura SUPER DEXTRIN je patentovaná díky svým zvláště inovativním vlastnostem. SUPER DEXTRIN je bez kofeinu, neobsahuje lepek a je testován na doping*. 

I
Pokyny
SUPER DEXTRIN je energetický doplněk stravy na bázi vyvinutých sacharidů. Produkt je určen všem subjektům, které provádějí intenzivní a/nebo dlouhodobou fyzickou aktivitu, která vede ke svalové únavě a vyčerpání zásob glykogenu ve svalech.
Návod k použití
50 g přípravku rozpusťte v cca 500 ml vody, užíváte při fyzické aktivitě. V případě zvláště intenzivních aktivit, kdy je obtížné doplňování paliva během, lze přípravek použít i před fyzickou aktivitou. Doporučuje se nepřekračovat maximální dávku 150 g prášku denně, což odpovídá 3 lahvičkám po 500 ml roztoku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu