Vrácení zboží

Pokud Vám zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje zboží zakoupené na našem eshopu, máte možnost odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti dnů bez udání důvodu. Právo na odstoupení ze smlouvy vyplývá ze zákona č. 367/2000 SB.

K vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás a usnadní nám Vaši identifikaci i vraceného produktu (faktura). Částka za vrácené zboží Vám bude zaslána zpět převodem na Váš účet nejpozději do 14 dnů od doručení odstoupení od smlouvy.
Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. I přesto má ES CZECH s.r.o, právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží (uvedení do původního stavu). Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.

Účtování těchto poplatků předejdete, pokud zboží uvedete do původního stavu (správné zabalení apod.)

Přiložte prosím vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy kde nesmí chybět:

  • číslo objednávky
  • název (množství) vraceného zboží
  • číslo účtu kam chcete vrátit peníze


Zboží nám doručte zpět na adresu:
ES CZECH s.r.o.
Oblekovice 466, Znojmo 671 81

Zboží prosím nezasílejte na dobírku!

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (tedy na nákupním dokladu je uvedeno Vaše IČ), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť obchodní zákoník tuto možnost neuvádí.

Zpět do obchodu