Petr Novák (ATLAS CRAFT) devátý na Vasově běhu!

Petr Novák (ATLAS CRAFT TEAM) zajel naprosto neuvěřitelný výsledek na legendárním Vasově běhu, kdy obsadil v cíli 9. místo (v čase 3:57:25) a ztratil jen 7 vteřin na vítěze Johna Kristiana Dahla. Daniel Máka dojel na 86. místě (4:17) a Radek Šretr na 133. (4:22). Jiří Ročárek onemocněl a nestartoval. V kategorii žen nás reprezentovala Jessica Mueller a dojela na krásném 15. místě.

Petr_Novak_letosni_jednicka

Výborného výsledku dosáhnul tým ATLAS CRAFT podporovaný "EthicSportem" také v seriálu Ski-tour, kde skončil v celkovém hodnocení na 2. místě!

ATLAS CRAFT TEAM: "Skvělých výsledků jsme dosáhli v letošní Ski-tour, kdy v celkovém hodnocení vystoupal na stupínek nejvyšší Radek Šretr a na druhé místo Daniel Máka. Oba zajížděli perfektní výsledky po celou sezónu a patří jim velký dík. Nesmíme zapomenout ani na Annu Beranovou, která skončila 6. v ženách a pomohla nám k dosažení týmových bodů ve třech závodech. Přestože oba kluci vyhrávali všechny závody, tak bez Aničky bychom se v týmové soutěži výsledkově propadli. Rezervy máme právě v kategorii žen, kde jsme bodově ztráceli, a proto byl zisk prvního místa vzdálený. Celkově skončil tým na pěkném 2. místě, což po loňském třetím je opět posun vpřed. Takže výzva pro příští rok je jasná ;-)"