Na český trh přichází novinka - ARGININA active power!

FB_1200x1006_arginina

CO JE TO ARGININA ACTIVE POWER?

Inovativní produkt pro sportovce s vysokou dávku argininu ve formě alfa-ketoglutarátu v kombinaci s citrulinem, vitamínem B12 a zinkem.
Arginina active power ocení zejména sportovci, kteří vyžadují rozvoj síly, rychlosti a výbušnosti.

ÚČINNÉ LÁTKY

 • ARGININ
  Patří mezi semi-esenciální aminokyseliny (tj. aminokyseliny, které si organismus za určitých podmínek nedokáže sám a v dostatečném množství vytvořit - k tomuto stavu nejčastěji dochází v období růstu, při zvýšené fyzické námaze, nemoci apod.).

  Arginin je zcela ojedinělou a organismu nenahraditelnou látkou, která je zodpovědná za přenos oxidu dusíku a přímé vylučování růstového hormonu.

  Oxid dusnatý (NO) je v lidském těle primárně vytvářen právě z argininu.
  Dostatečné množství oxidu dusnatého je nezbytně nutné pro udržení průchodnosti cév (vasodilatační účinky, rozšíření cév), podporu erekce a plodnosti mužů.
  Vyšší obsah oxidu dusnatého způsobuje dokonalé prokrvení svalů (včetně pohlavních), zlepšení erektivní schopnosti a sexuálního prožitku, zlepšuje zásobování srdce a mozku kyslíkem, zvyšuje tok krve ve svalech.
  U žen je v tomto ohledu při užívání argininu pozorována zvýšená sexuální vzrušivost.

  Arginin je také stimulant růstového hormonu.
  Aminokyselina arginin podávaná i nárazově způsobuje vyplavení širšího spektra hormonů z nichž nejzajímavější je glukagon, insulin a zejména růstový hormon. Růstový hormon jako přirozená součást lidkého organismu zcela spolehlivě podporuje tvorbu svalové hmoty, čehož cíleně využívá většina sportovců.

  Arginin urychluje obnovu buněk, je nutný pro zvýšení syntézy bílkovin (proteosyntéza), zvýšená tvorba svalů lze vysvětlit jednak přímou stimulací růstového hormonu GH a také produkcí oxidů dusíku NO, které způsobují lepší prokrvení svalů - do svalu se tak dostává větší množství živin, zvyšuje se "napumpování svalů" a v konečném důsledku svalový růst.

  Kromě zvýšení růstu svalů působí aminokyselina arginin pozitivně na spalování podkožního tuku.
  Vědecké studie i praktické výsledky prokázaly výraznější snížení tělesného tuku již při dávkách 500mg l-argininu 1x denně.

 

 • CITRULIN
  Citrulin je aminokyselina, které vzniká, když se zkombinuje aminokyselina Ornitin s karbamoylfosfátem.


  Citrulin je také vedlejší produkt přeměny aminokyseliny Argininu v organismu na oxid dusnatý (NO). Bylo prokázáno v mnoha studiích, že přebytek Citrulinu zvyšuje množství Argininu v krvi, čož vede k zlepšené produkci NO. Jak jste již mohli slyšet, NO znamená zvýšení proudění krve do svalů během cvičení, které jim pomáhá déle vydržet nápor – a produkovat větší svalovou pumpu.

  DELŠÍ VÝDRŽ, MENŠÍ ÚNAVA, LEPŠÍ REGENERACE
  Podle vědců, kteří zkoumali vliv citrulinu na výsledky silového atleta při Bench-pressu, který užíval Citrulin-Malát se prokázalo o 50% více opakování při cvičení do naprostého vyčerpání oproti subjektu, který užíval placebo.


  Dále se ukázalo, že suplementace Citrulinem-Malátem snižuje svalovou únavu, která nastala po tomto vysoce-objemovém cvičení.

  Další skupina vědců podávala Citrulin-Malát skupině profesionálních cyklistů (mužů), která při jejich vyčerpávajících tréninkových metodách často trpěli na sníženou imunitu a nemoci dýchacího ústrojí. Muži, kteří užívali Citrulin pocítili snížený a oddálený nástup imunosupresivního mechanismu těla, který je obvykle vidět po intenzivním cvičení. To naznačuje, že má Citrulin potenciál na uzdravení těla po intenzivním tréninku a vyhnutí se některým příznakům, které se často označují jako „přetrénování“.

 

 • ZINEK
  Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu.

 

 • VITAMIN B12
  Přispívá ke správnému energetického metabolismu a ke snížení míry únavy.

 

K ČEMU PRODUKT ARGININA ACTIVE POWER DOPORUČUJEME 

 • Rozvoj síly, rychlosti a výbušnosti.
 • Prokrvení svalů / zlepšení produkce NO
 • Zvýšení  produkce růstového hormonu
 • Vytrvalostní a silové sporty s opakující se vysoce intenzivní zátěží (např. sprinty, intervaly)

 

JAK SE ARGININA ACTIVE POWER UŽÍVÁ

3 tablety denně, nejlépe mezi jídly.
Doporučujeme 2 tablety cca 1 hodinu před výkonem a 1 tabletu před spaním.

ZAKOUPIT MŮŽETE ZDE

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.