Kreatin / Glutamin / HMB

  • Kreatin se v těle transformuje na kreatinfosfát, který slouží k velmi rychlé resyntéze ADP na ATP (adenosintrifosfát), čímž dodává energii bez nutnosti využívat další energetické zdroje, jako je například svalový glykogen. Přiměřené zásoby kreatinu zvyšují intenzitu tréninku a regeneraci ve sportu při anaerobním zatížení. Svalová reakce a účinnost (výbušnost) je tedy do značné míry ovlivněna přítomností kreatinu.
  • Glutamin svaly potřebují k výrobě energie a ukládání glykogenu během intenzivního výkonu. Při vysoké zátěži tělo využívá glutamin ve svalových buňkách jako náhradní zdroj energie. Doplňování Glutaminu tedy zabraňuje úbytku svalové hmoty. Při pravidelném podávání glutaminu dochází k růstu objemu svalových buněk a výrazně se urychluje regenerace.
  • HMB je jeden z nejsilnějších přírodních stimulantů, který sportovci užívají zejména pro nárůst svalové hmoty a zvýšení absolutní svalové síly.
Creatina
633,90 Kč bez DPH
729 Kč

Vysoce koncentrovaný čistý kreatin od Creapure®. Zvyšuje výkon a svalovou reaktivitu (výbušnost)

060
Glutammina
Tip
813 Kč bez DPH
935 Kč

100% čistý krystalický L-Glutamin, extrémně rozpustný. Vhodný pro regenerační fázi po fyzickém výkonu

002
HMP PLUS
Tip pro cyklisty
739,10 Kč bez DPH
850 Kč

HMB s vitaminem B6. Vhodné pro zvýšení hrubé svalové síly a zlepšení regenerace po intenzivním výkonu.

099
3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení