SUPER DEXTRIN GEL 55 ml

Revoluční vysoce energetický gel pro vytrvalce s dextrinem nové generace pro dlouhotrvající doplnění energie. Bojuje proti svalové únavě a vyčerpání rezerv glykogenu ve svalech.

Jedno balení: 45 ks po 55 ml

 doping_50px copygluten50px copylogo_vegan_ES50pxlogo_vegetarian_ES_50px copy
certifikaty-dextrin

Kód: 603/POM
Značka: EthicSport
73 Kč 65,20 Kč bez DPH
SUPER DEXTRIN GEL 55 ml | Jablko
Tip pro vytrvalce Tip pro cyklisty Tip pro běžce
pomeranč
Vyprodáno | 603/POM
73 Kč
65,20 Kč bez DPH
Jablko
Skladem | 603/JAB
73 Kč
65,20 Kč bez DPH

SUPER DEXTRIN® GEL je energetický produkt nové generace především pro vytrvalostní sportovce. SUPER DEXTRIN GEL je novinkou, která se  svými vlastnostmi a účinky podobá energetickému nápoji SUPER DEXTRIN, s tím rozdílem, že je ve formě gelu a je připraven k okamžitému použití kdykoliv během výkonu.

Doporučujeme užívat na začátku fyzické aktivity nebo před jejím začátkem. SUPER DEXTRIN GEL  je možné kombinovat s jakýmkoliv jiným energetickým produktem EthicSport, včetně nápoje SUPER DEXTRIN. 
Tento produkt je určen pro sportovce, kteří pečlivě plánují přísun energie a měl by být prvním energetickým produktem, který během závodu nebo tréninku použijete. 
Jednoduše řečeno: produkty SUPER DEXTRIN nebo SUPER DEXTRIN GEL jsou pojistkou proti energetické krizi. 

Směs SUPER DEXTRIN:

Tato speciální patentovaná formule využívá synergii mezi látkami "Cluster Dextrin®" (HBCD = cyklické vysoce rozvětvené dextriny), Palatinose™ (Isomaltulose) a maltodextriny s odlišnou dextrózovou ekvivalencí (DE6 a DE18).
Přítomnost HBCD a DE6 zajištujě nízký osmotický tlak směsi, což umožňuje velmi rychlé a účinné vyprazdňování žaludku a následnou velmi rychlou absorbci ve střevech. Různá molekulární struktura karbohydrátů usnadňuje postupné uvolňování energie, což umožňuje lepší využití vlastních energetických rezerv.
Směs SUPER DEXTRIN® je patentována (Patent Pending) díky svým inovativním vlastnostem.

Proč používat SUPER DEXTRIN GEL:

 1. SUPER DEXTRIN® GEL je speciální inovativní směs se sekvenčními sacharidy s vysokou a dlouhou účinností, je vhodná především pro vytrvalostní sportovce během intenzivních fyzických aktivit.
 2. Unikátní směs svého druhu, ve které se po dlouholetých vědeckých výzkumech poprvé podařilo zkombinovat "vysoce rozvětvený cyklický maltodextrin"(HBCD) s izomaltulózou, maltodextrinem DE6 a maltodextrinem DE18
 3. Generuje postupný přísun glukózy
 4. Dodává současně  4 druhy sacharidů s různými fyzikálně-chemickými vlastnostmi.
 5. HBCD (vysoce rozvětvený cyklický maltodextrin) a maltodextrin DE6 snižují osmotický tlak, což pozitivně ovlivňuje vyprázdnění žaludku, díky tomu rychlou absorpci ve střevech a současně umožňují také postupné uvolňování vyššího množství energie do svalů.
 6. Oproti běžnému maltodextrinu snižuje tato specifická směs výkyvy inzulinu, což umožní využití vlastních energetických rezerv z tuků.
  Příliš mnoho inzulinu negativně ovlivňuje energetický metabolismus tuků.
 7. Tento produkt je vhodný pro vytrvalostní sportovce, kteří při svých výkonech potřebují postupné doplňování glukózy po delší dobu, aby zabránili energetické krizi nebo postupnému snižování výkonu.
 8. Rychlé a snadné použití i během intenzivního výkonu
 9. Patentovaná směs
 10. Směs SUPER DEXTRIN® je revolucí v oblasti sportovní výživy

 

SUPER DEXTRIN® GEL je bez kofeinu, aspartamu, neobsahuje lepek ani alergeny.
Je vhodný i pro lidi trpící celiakií nebo nesnášenlivostí lepku.


DALŠÍ INFORMACE: Cluster Dextrin a Palatinose

cluster-dextrin
HBCD (vysoce rozvětvený cyklický dextrin) představuje novou éru v oblasti energetických doplňků pro sportovce.
Vysoce rozvětvené cyklické dextriny jsou evolucí klasických maltodextrinů a svou obrovskou výhodu mají obzvláště při intenzivních a vytrvalostních fyzických aktivitách
 
 
palationse-isomaltulose
Je speciální sacharid s nízkým glykemickým indexem, který je ideální pro zajištění vyváženého dodání energie. Palatinose™, jehož molekula se nazývá isomaltulóza, je definována také jako "inteligentní cukr", poskytuje energii vyváženým způsobem (4 kcal / g). Palatinose ™ pomáhá zlepšovat oxidaci tuků během fyzické aktivity, což umožňuje výbornou a prodlouženou dodávku energie. Palatinose™ (isomaltulosa) se získává z cukrové řepy sacharózy.

POUŽITÍ A DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Maximální doporučená dávka: 1-3 balení denně.
SUPER DEXTRIN GEL je určen pro sportovce, kteří pečlivě plánují přísun energie a měl by být prvním energetickým produktem, který během závodu nebo tréninku použijete. Doporučujeme užívat na začátku fyzické aktivity nebo před jejím začátkem. Super Dextrin gel je možné kombinovat s jakýmkoliv jiným energetickým produktem EthicSport, včetně nápoje SUPER DEXTRIN. 

extra_shot_davkovani


SLOŽENÍ:

příchuť jablko-citrón:

Voda, cyklické vysoce rozvětvené dextriny (Cluster Dextrin®), isomaltulosa * (Palatinose®), fruktóza, kukuřičný maltodextrin DE18, kukuřičný maltodextrin DE6 (Glucidex®), přírodní aroma (ochucovadla), citronová šťáva, koncentrovaný regulátor kyselosti: kyselina citrónová. konzervační látka: sorbát draselný.
* Isomaltulóza je zdrojem glukózy a fruktózy

příchuť pomeranč:

Voda, cyklické vysoce rozvětvené dextriny (Cluster Dextrin®), isomaltulosa * (Palatinose®), kukuřičný maltodextrin DE18, fruktóza, kukuřičný maltodextrin DE6, koncentrát citrónové šťávy, přírodní aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová, barvivo: Beta-karoten.
* Isomaltulóza je zdrojem glukózy a fruktózy


 NUTRIČNÍ HODNOTY 

 

Ve 100 ml 

V 1 dávce 55 ml 

 Energetické hodnoty

 kcal

196

108

 kJ

833

459

 Průměrné hodnoty

 Tuky
 z toho nasycené mastné kyseliny 

0 g
0 g

0 g
0 g

 Sacharidy
 z toho cukry

49 g
24 g

27 g
13 g

 Vláknina

0 g

0 g

 Bílkoviny

0 g

0 g

 Sůl (Na x 2.5)

0.09 g

0.05 g


V souladu s přílohou II nařízení UE 1169/2011


UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let.
Potravinové doplňky nejsou určeny k použití jako náhražka pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Uchovávejte na suchém a chladném místě při pokojové teplotě. Nevystavujte přímémo zdroji tepla a slunečnímu záření. Datum expirace se vztahuje na výrobek v neporušeném obalu, pokud je uložen podle pokynů.


Výhody_superdextrinu

SUPER DEXTRIN

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
P Avatar autora | 23.5.2018
Nejlepší gel od Ethicsport ,funguje a i výborně chutná. Mohu jen doporučit .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu